Polecane gazetki

Grosik - gazetki promocyjne

Ocena sieci
3.2 (5 głosów)

Brak gazetek

O sieci Grosik
Grosik jest siecią sklepów, które prowadzą sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych. Sieć skoncentrowana jest na rynku województwa lubelskiego, a ta oferuje bardzo szeroką gamę produktów na swoich pułkach, których jakość jest bardzo wysoka. Sklepy należące do sieci Grosik mają powierzchnię sprzedaży o wahającej się wielkości- te o większej powierzchni poza artykułami spożywczo-przemysłowymi proponują także sprzęt RTV-AGD, sprzęt komputerowy, zabawki, produkty chemiczne oraz zabawki. Każdego dnia możesz tu znaleźć najlepsze warzywa i owoce wprost od lokalnych dostawców, a także pyszne pieczywo, mięsa i świeżą wędlinę. W ofercie znajdziesz również usługi transportowe, a ceny proponowane przez sieć Grosik są bardzo konkurencyjne na lokalnym rynku. Mimo korzystnych cen, które możesz zastać robiąc tu zakupy, przeprowadzane są także promocje na wybrane produkty. Informacje o bieżących promocjach publikowane są w gazetkach promocyjnych. Gazetki promocyjne Grosik udostępniane są w punktach sprzedaży należących do sieci.
Opinie o sieci Grosik
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.